Oferta

Obiekt położony jest w samym centrum Wrocławia, w okolicy Dworca Głównego PKP oraz PKS. Tak doskonała  lokalizacja zapewnia szybki i wygodny dostęp do komunikacji miejskiej. W pobliżu budynku znajduje się galeria handlowa Arkady Wrocławskie, a także hotele Scandic Wrocław oraz Hotel Wrocław. W przyszłości budynek TICHY będzie sąsiadował z PZU Życie S.A. oraz hotelem Hilton Garden Inn.

Niewątpliwym atutem obiektu jest najwyższy standard wykończenia powierzchni biurowych oraz samego budynku. Do dyspozycji naszych klientów dostępny jest również strzeżony parking samochodowy znajdujący się na tyłach budynku.
Dojazd i dojście od ulicy Komandorskiej.


Podstawowe atuty obiektu to przede wszystkim:  

 

Charakterystyka obiektu


Obiekt posiada sześć kondygnacji naziemnych oraz poddasze. Na kondygnacjach powtarzalnych, I, II, III i IV piętrze, wybudowano powierzchnie biurowe zawierające blok WC i podstawową komunikację wewnętrzną. Poszczególne powierzchnie biurowe można dowolnie kształtować za pomocą lekkich ścian działowych. Każda kondygnacja rozwiązana jest pół-podestowo, co umożliwia wydzielenie lub połączenie dwóch jednostek biurowych. Dostęp do poszczególnych kondygnacji zapewnia wewnętrzna, niezależna klatka schodowa z estetyczną windą przystosowaną dla osób niepełnosprawnych.

Obiekt wyposażony jest w instalacje wewnętrzne wod.-kan., c.o., elektryczne, telefoniczne, strukturalne sieci komputerowe, alarmowe, wentylację mechaniczną oraz klimatyzację. Ciepło zapewnia własna kotłownia, a energię elektryczną wybudowane przez właściciela przyłącze  z własną stacją transformatorową.

Budynek jest wyposażony w instalację telewizji przemysłowej, instalację alarmową oraz całodobową, bezpośrednią ochronę fizyczną osób i mienia.
Obiekt posiada przyłącza telekomunikacyjne umożliwiające korzystanie z bardzo dużej ilości łącz telefonicznych każdego rodzaju.

Wysokość czynszu jest ustalana w wyniku indywidualnych negocjacji.
Do czynszu doliczany jest: podatek VAT oraz koszty administracyjne w wysokości 20 PLN za metr kwadratowy wynajętej powierzchni.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, udostępniamy prestiżowy budynek, wysoki standard wnętrz oraz idealne warunki do pracy, docenione przez firmy wynajmujące nasze powierzchnie.

Zapraszamy do współpracy.


Copyrights 2010: Tichy Sp. z o.o.; projekt i wykonanie: offteam.pl.